ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Bell International, London

Szkoła angielskiego Bell International

Szkoła mieści się w klasycznym gregoriańskim budynku w samym sercu dzielnicy Bloomsbury w pobliżu sklepów, restauracji, parków, teatrów, British Museum i sławnych Covent Garden. Zajęcia odbywają się w przestronnych, klimatyzowanych salach wykładowych wyposażonych w najnowszy sprzęt multimedialny i tablice interaktywne. Studenci mają także do dyspozycji bogatą bibliotekę, stanowiska komputerowe oraz salon, gdzie można spotkać się i porozmawiać z innymi uczestnikami kursu, napić się kawy oraz dowiedzieć czegoś na temat aktualnych wydarzeń kulturalnych Londynie. Szkoła posiada również świetnie wyposażone centrum multimedialne. Zajęcia prowadzone są przez wysokiej klasy native speakerów, którzy potrafią w atrakcyjny i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia z jednej strony skupiają się na ćwiczeniach wzbogacających słownictwo czy gramatykę, a z drugiej koncentrują się na rozwijaniu praktycznych umiejętności komunikacji językowej. Szkoła organizuje także wykłady związane z kulturą, tradycjami i historią Wielkiej Brytanii, np. na temat tradycji picia popołudniowej herbaty, angielskiej piłki nożnej czy różnych festiwali. Uzupełnieniem nauki jest organizowany przez BELL London program zajęć pozalekcyjnych – rejsy po Tamizie, zwiedzanie Londynu, weekendowe wycieczki np. do Brighton, wyjścia do teatrów, kina, na imprezy czy do pubów. Wszystko to ma na celu tworzenie nowych sytuacji komunikacyjnych, w których studenci mają szansę na praktyczne wykorzystanie umiejętności nabytych w trakcie zajęć. Ponadto, szkoła oferuje pomoc w zorganizowaniu innych atrakcji na specjalne życzenie swoich studentów, mogą to być na przykład skoki na bungee, wyjścia do teatrów w dzielnicy West End czy lot helikopterem itp.

AkredytacjeBritish Council, EnglishUK,
Rok założenia
Wielkość szkołyLiczba studentów latem:
Liczba studentów w zimie:
Narodowość studentówPolska: 1%,
Wyposażenie szkoły
Język personelu

Kursy angielskiego w szkole Bell International

Zakwaterowanie dostępne w Bell International

akademik

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w akademiku. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka.

Opcja 1: Nido Residence
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły30 min.
Czas dojazdu do szkoły15 min.
Opcja 2: Vincent House
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły80 min.
Czas dojazdu do szkoły30 min.
Opcja 3: Opal 4
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły30 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBB, HB
Łazienkatak
Internetnie
Czas dojścia do szkoły90 min.
Czas dojazdu do szkoły50 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
London Heathrow80 GBP80 GBP160 GBP
London Stansted105 GBP105 GBP210 GBP
London Luton100 GBP100 GBP200 GBP
London Gatwick105 GBP105 GBP210 GBP

Program pozalekcyjny w szkole językowej Bell International

Londyn

Londyn to jedno z najbardziej kosmopolitycznych i barwnych miast świata - miejsce, w którym tradycja i nowoczesność przeplatają się we wszystkich dziedzinach życia: w sztuce, modzie, rozrywce... Na każdym kroku spotyka się tu twarze, stroje i języki z całej kuli ziemskiej, zabytkowe budynki sąsiadujące z zachwycającą współczesną architekturą, muzea pełne najcenniejszych dzieł sztuki i galerie przedstawiające kontrowersyjną sztukę współczesną, eleganckie ekskluzywne lokale i nowoczesne dyskoteki z ogłuszającą muzyką, tradycyjne ceremonie królewskie i kolorowych, poprzekłuwanych kolczykami punków na Piccadily Circus... Dla osób ceniących sobie codzienne przyjemności Londyn oferuje niezliczoną liczbę kin, dyskotek, pubów, teatrów, restauracji oraz mnogość różnorodnych sklepów idealnych do robienia wszelkiego rodzaju zakupów, zarówno tych za parę, jak i parę tysięcy funtów.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Londyn »

Bell International – zdjęcia