ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Francja

kursy języka francuskiego, Francja

Nie sposób jest oprzeć się urokowi Francji, której atmosfera, bogactwo kulturalne oraz niepowtarzalne krajobrazy są w stanie w pełni usatysfakcjonować każdego. Światowa stolica mody - Paryż, przyciąga nie tylko eleganckimi kreacjami czy luksusowymi perfumami lecz także najlepszymi na świecie muzeami i uroczymi zaułkami. Prowansja kusi barwami południowego słońca, malowniczymi miasteczkami i zapachem pól lawendy, zaś Lazurowe Wybrzeże zachwyca naturalnym piękem morza i gór... Wszędzie natomiast można się delektować wybornym winem, doskonałymi serami i smakiem prawdziwej francuskiej bagietki.

prawniczygrupowybiznesowygrupowy+biznesowydla kadry zarządzającej
Kursy francuskiego Antibes »Check
Kursy francuskiego Montpellier »Check
Kursy francuskiego Nicea »Check
Kursy francuskiego Paryż »CheckCheck

kursy francuskiego Antibes

Centre International d'Antibes, ANTIBES »

Szkoła posiada dwie siedziby. Jedna z nich mieści się w centrum starego Antibes, pośród wąskich, zabytkowych uliczek. Druga zajmuje typową prowansalską willę otoczoną zielonymi, pełnymi kwiatów ogrodami. W okolicy studenci znajdą wiele miejsc do odpoczynku i rekreacji, zaś centrum miasta – podobnie jak plaża – oddalone jest… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik


kursy francuskiego Montpellier

Institut Linguistique Adenet, Montpellier »

Siedziba Institut Linguistique Adenet mieści się w historycznym centrum Montpellier, które od piaszczystej plaży dzieli odległość niespełna dwudziestu minut jazdy komunikacją miejską.
Główny ośrodek mieści się w pięknie odrestaurowanej osiemnastowiecznej kamienicy, która zachowując cały swój urok i klimat została… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik, mieszkanie


kursy francuskiego Nicea

Alpha.b, Nicea »

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Nicei, kilkaset metrów od słonecznej plaży, eleganckiej promenady i pięknych, usytuowanych nad brzegiem morza ogrodów Alberta I. W bezpośrednim otoczeniu szkoły znaleźć można całą masę restauracji, kawiarni, kin i klubów, które idealnie nadają się do tego, by spędzić tam przyjemny… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, akademik


kursy francuskiego Paryż

Accord, Paryż »

Szkoła mieści się w typowo paryskiej kamienicy w samym sercu miasta. Po zajęciach można spacerem udać się do takich atrakcji jak: opera, Musée du Louvre, Centrum Pompidou czy katedra Notre Dame. Dla pragnących zakosztować prawdziwie paryskiego stylu życia okolica oferuje niezliczoną ilość kawiarni, klubów i restauracji oraz… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja