ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

USA

kursy języka angielskiego, USA

Od przeszło dwustu lat Stany Zjednoczone przyciągały niczym magnes ludzi poszukujących bogactwa, sławy, wolności i przygody... Tak utworzył się naród, który tworzy dzisiaj niezwykłą mozaikę ras i kultur, naród, który zbudował kraj drapaczy chmur, wielkiego biznesu, wielkich gwiazd filmowych, luksusowych limuzyn i lśniących harley'ów mknących przez bezkresne pustkowia Dzikiego Zachodu. Nie ma lepszej sposobności by zobaczyć czym jest Ameryka i na czym polega fenomen bycia Amerykaninem jak przyjechać tu na kurs języka angielskiego.

grupowybiznesowygrupowy+biznesowydla kadry zarządzającejturystycznygrupowy+turystycznyindywidualnydla kadry zarządzającej+indywidualny
Kursy angielskiego Boston »Check
Kursy angielskiego Fort Lauderdale »CheckCheck
Kursy angielskiego Nowy Jork »CheckCheckCheck
Kursy angielskiego San Diego »Check
Kursy angielskiego San Francisco »CheckCheckCheckCheck

kursy angielskiego Boston

EC English, Boston »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik


Language Studies International, Boston »

Szkoła zlokalizowana jest w centrum miasta, w sąsiedztwie Chinatown oraz dzielnicy teatralnej i finansowej. Lokalizacja ta oraz położony w pobliżu duży węzeł komunikacyjny, umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich atrakcji Bostonu oraz terenów rekreacyjnych. Od plaż, które mieszczą się w obrębie miasta, dzieli szkołę zaledwie… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy angielskiego Fort Lauderdale

The Language Academy, Fort Lauderdale »

Szkoła mieści się samym centrum Fort Lauderdale, w pobliżu Las Olas Boulevard, będącego handlowym i rozrywkowym centrum miasta. Lokalizacja ta
zapewnia również dogodny dostęp do jednej z najpiękniejszych plaż Ameryki – piaszczystej i słonecznej Fort Lauderdale Beach.
Nowoczesny, przeszklony budynek szkoły zapewnia komfortowe… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego Nowy Jork

EC English, New York 10018 »

Szkoła znajduje się w samym sercu Manhattanu, niedaleko słynnego Times Square. Blisko stąd zarówno do teatralnego Broadway’u, jak i do znanego
z licznych filmów Central Parku. Niezwykły klimat tego miejsca sprawia, że jest ono idealne do przeżycia wakacyjnej przygody i do nauki języka angielskiego w kosmopolitycznej atmosferze.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


St. Giles International, St Giles International »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik, mieszkanie


kursy angielskiego San Diego

EC English, San Diego »

Szkoła EC English San Diego znajduję się w pięknej dzielnicy La Jolla, znanej głównie jako elegancki kurort oraz siedziba uniwersytetu, instytutów naukowych i centrum finansowego. Ze szkoły szybko można dostać się na przepiękne plaże - wymarzone miejsce dla miłośników słonecznych kąpieli, jak również surferów. Zajęcia… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


Language Studies International, San Diego »

Słoneczna Kalifornia i przesiąknięte wyraźnymi wpływami meksykańskimi San Diego to przepis na kurs językowy i ekscytujące wakacje w jednym!
Szkoła położona jest w centrum San Diego, w pobliżu słynnego parku Balboa, w którym mieści się jedna z większych atrakcji miasta… zoo bez klatek.
W najbliższym otoczeniu szkoły… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


kursy angielskiego San Francisco

Language Studies International, Berkeley »

Szkoła mieści się w centrum Berkeley, niedaleko kampusu słynnego University of California. To dzielnica pełna sklepów, kin, teatrów oraz restauracji
i pubów, w których można posłuchać muzyki na żywo i przyjemnie spędzić wieczór ze znajomymi. Pobliskie tereny zielone – Civic Center Park oraz Uniwersytecki Ogród Botaniczny to… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


St. Giles International, San Francisco »

Szkoła położona jest w samym centrum San Francisco, przy Market Street – jednej z najsłynniejszych ulic USA. W pobliżu znajduje się tętniąca życiem dzielnica handlowa Union Square oraz interesujące Chinatown.
Nasz zespół lektorów tworzą młodzi i entuzjastyczni, lecz równocześnie doświadczeni native speakerzy. Przez lata… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, hotel, akademik