ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Niemcy

kursy języka niemieckiego, Niemcy

Niemcy to bogata i barwna mozaika współczesności i tradycji, która zaczyna fascynować przy bliższym poznaniu tego kraju, jego mieszkańców i języka. Nowoczesne miasta pełne są pamiątek po wybitnych kompozytorach, literatach i artystach, zaś elegancko utrzymane starówki zachwycają uroczymi kamienicami muru pruskiego. Romantyczne twierdze górują nad malowniczą doliną Renu, a pośród lasów Bawarii wznoszą się bajkowe zamki. Również mieszkańcy, to nie tylko zapracowani, poważni ludzie lecz także weseli bywalcy piwiarni i popularnych w całych Niemczech wszelkiego rodzaju jarmarków.

dla kadry zarządzającej
Kursy niemieckiego Freudental »Check
Kursy niemieckiego Stuttgart »Check

kursy niemieckiego Freudental

Humboldt Institut, Freudental »

Freudental to ekskluzywny, kameralny ośrodek specjalizujący się wyłącznie w prowadzeniu intensywnych kursów dla kadry zarządzającej, zajęć indywidualnych oraz specjalistycznych kursów dla grup zamkniętych. Na terenie zamku prowadzone są zajęcia jak również mieszczą się tam pokoje, w których zakwaterowani są uczestnicy… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rezydencja


kursy niemieckiego Stuttgart

Anglo-German Institute, Stuttgart »

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Stuttgartu, w niewielkiej odległości od słynnego placu zamkowego i najdłuższej w mieście ulicy handlowej
Königstrasse. Nieopodal naszej siedziby studenci znajdą także liczne restauracje, oferujące dania z całego świata oraz kawiarnie i puby serwujące regionalne piwo.
Instytut mieści się… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina