ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest bardzo ważnym elementem decydującym zarówno o skuteczności nauki języka za granicą, jak i o wspomnieniach, które pozostaną w naszej pamięci. Oprócz dobrych warunków do nauki, powinno ono również zapewnić odpowiednią atmosferę oraz być dogodnie zlokalizowane. Dlatego też oferuje my kilka możliwych typów zakwaterowań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji uczestników kursów.

rodzina goszcząca

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

mieszkanie dzielone lub akademik

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w dzielonym mieszkaniu lub akademiku. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka.

hotel lub pensjonat

To opcja dla najbardziej wymagających klientów, oczekujących od zakwaterowania pełnej niezależności, komfortu oraz atrakcyjnej lokalizacji. W naszej ofercie mamy zarówno małe, kameralne pensjonaty, jak i nowoczesne luksusowe hotele.