ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Irlandia

kursy języka angielskiego, Irlandia

Irlandia to wspaniała, pełna zieleni wyspa, a zarazem kraj o silnej kulturowej odrębności i tradycji. Przyciąga zarówno swoim naturalnym pięknem gór, łagodnych wzgórz i malowniczych klifów morskich, jak i niepowtarzalną muzyką, tańcem i gościnnością mieszkańców. Irlandczycy, jak mało który naród, są wyjątkowo otwarci na przybyszów i zawsze gotowi do rozmowy. Zgodnie z irlandzkim przysłowiem nieznajomy to przyjaciel, którego jeszcze nie spotkałeś.

dla kadry zarządzającejindywidualnydla kadry zarządzającej+indywidualnygrupowybiznesowygrupowy+biznesowyogólnyogólny+biznesowy
Kursy angielskiego Cork »Check
Kursy angielskiego Dublin »CheckCheckCheckCheck
Kursy angielskiego Galway »Check

kursy angielskiego Cork

Cork English College, Cork »

Szkoła położona jest w centrum Cork, nad brzegiem rzeki Lee, skąd rozpościera się piękna panorama miasta, zaś wszelkie atrakcje – sklepy, puby, restauracje i kluby są w zasięgu krótkiego spaceru.
Szkoła mieści się w zabytkowej kamienicy, która została zmodernizowana na potrzeby nowoczesnej szkoły językowej. Sale lekcyjne… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego Dublin

Alpha College, »

Szkoła znajduje się w samym centrum Dublina, skąd blisko do O’Connell Street i wszystkich atrakcji miasta – ulic handlowych, kin, pubów, restauracji,
teatrów, galerii i zabytków. Ulica, przy której mieści się szkoła oraz interesujące centrum Jamesa Joyce’a, to jedna z najlepiej zachowanych ulic w stylu gregoriańskim, która… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


Centre of English Studies, Dublin »

Nasza szkoła mieści się w samym sercu Dublina, blisko takich atrakcji jak Trinity College i Dublin Castle. Nietrudno tu także o miejsca, w których spędzić można wyjątkowy wieczór ze znajomymi. Po drugiej stronie ulicy znajduje się zarówno urocza kawiarnia, jak i tradycyjny irlandzki pub Foggy Dew, w którym skosztować można… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


Horner School of English, Dublin »

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Pekinu pośród Cesarskich Ogrodów pekińskiego Pałacu Kultury Wen Hua Gong. W odległości krótkiego
spaceru znajduje się kompleks Zakazanego Miasta, plac Tiananmen oraz najsławniejsza ulica handlowa Pekinu – Wangfujing.
Nasza lokalizacja sprawia, że szkoła staje się idealnym miejscem do… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik, rezydencja


IH Dublin, Dublin »

IH Dublin to duża międzynarodowa szkoła oferująca wysokiej jakości szkolenia językowe. Zlokalizowana jest w ścisłym centrum Dublina w bezpośrednim sąsiedztwie licznych kawiarenek, restauracji oraz słynnego Trinity College Dublin. Wszystkie sale lekcyjne są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Do użytku studentów oddana… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego Galway

Galway Cultural Institute, Galway »

Szkoła położona jest nad brzegiem Atlantyku, a z jej okien roztacza się wspaniały widok na ocean i odległe wzgórza wyspy Aran. W sąsiedztwie
znajdują się tereny zielone, idealne na poranny jogging wzdłuż plaży lub relaks po zajęciach. Zaledwie krótki spacer dzieli nas od ścisłego centrum Galway, gdzie można miło spędzić… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik