ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Malta

kursy języka angielskiego, Malta

Położona pośród błękitnych wód Morza Śródziemnego Malta oferuje mnogość atrakcji dopadowanych do gustów każdego. Łagodny klimat i wspaniałe plaże, malownicze miasteczka wśród wzgórz i łodzie kołyszące się w lazurowych zatoczkach, mnogość zabytków i bogate życie nocne.

biznesowyspecjalistycznybiznesowy+specjalistycznyindywidualnybiznesowy+indywidualnydla kadry zarządzającej
Kursy angielskiego Sliema »Check
Kursy angielskiego St. Julians »CheckCheckCheckCheck
Kursy angielskiego St. Paul's Bay »Check
Kursy angielskiego Valletta »Check

kursy angielskiego Sliema

Linguatime, Linguatime Sliema »

Malta to wyspa na Morzu Śródziemnomorskim, pełna kultury, historii, rozrywki i innych atrakcji. Nasza szkoła językowa zlokalizowana jest przy nadbrzeżnej promenadzie Sliemy. To miasteczko jest jednym z nalepiej ocenianych według różnych portali internetowych, w tym Trip Advisor. Jest jednym z czołowych miejsc turystycznych wyspy -… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego St. Julians

European School of English, St Julian\'s »

Szkoła mieści się w popularnej dzielnicy rozrywkowej Paceville. To bardzo atrakcyjna część miasta, skąd blisko do popularnych klubów, centrów handlowych, dyskotek i kin. Z drugiej zaś strony w odległości krótkiego spaceru leży przyjemna plaża St. George’s Bay, wzdłuż której można znaleźć doskonałe restauracje i bary.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, rezydencja


EC English, St. Julians »

Szkoła położona jest w samym centrum St. Julian’s, dzięki czemu studenci mają w zasięgu ręki zarówno plażę, jak również sklepy, kawiarnie, puby
i dyskoteki. Szkoła zajmuje nowoczesny i komfortowo urządzony budynek. Na jego dachu zaprojektowano obszerny taras – ulubione miejsce spotkań studentów stwarzające cały szereg… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina


Executive Training Institute, St. Julians »

Cenrum językowe ETI Malta znajduje się w samym sercu St. Julians, w pobliżu licznych kawiarni, sklepów i najlepszych na Malcie restauracji. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych, klimatyzowanych salach wykładowych wyposażonych w doskonałe pomoce naukowe. Uczestnicy szkoleń spędzają wolny czas w przestronnym salonie studenckim, a do… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, mieszkanie


kursy angielskiego St. Paul's Bay

ALPHA School of English, Alpha School of English Malta »

Alpha School of English to szkoła języka angielskiego dla obcokrajowców, licencjonowana przez Ministerstwo Edukacji i Ministerstwo Turystyki Republiki Malty. Alpha School of English, założona w 1991 r., od ponad 20 lat prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych z różnych zakątków świata.

Oferujemy… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, hotel


kursy angielskiego Valletta

Easy School of Languages, Easy School Malta »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie