ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Malta

kursy języka angielskiego, Malta

Położona pośród błękitnych wód Morza Śródziemnego Malta oferuje mnogość atrakcji dopadowanych do gustów każdego. Łagodny klimat i wspaniałe plaże, malownicze miasteczka wśród wzgórz i łodzie kołyszące się w lazurowych zatoczkach, mnogość zabytków i bogate życie nocne.

biznesowyspecjalistycznybiznesowy+specjalistycznyindywidualnybiznesowy+indywidualny
Kursy angielskiego Sliema »Check
Kursy angielskiego St. Julians »CheckCheckCheck

kursy angielskiego Sliema

Linguatime, Sliema »

Linguatime mieści się w budynku położonym przy plaży otaczającej malowniczą zatokę St. Julians. Jest to stosunkowo niewielka szkoła językowa oferująca wysoki poziom nauczania oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego studenta.
Zajęcia odbywają się w jasnych, doskonale wyposażonych w pomoce naukowe salach lekcyjnych.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego St. Julians

European School of English, St Julian\'s »

Szkoła mieści się w popularnej dzielnicy rozrywkowej Paceville. To bardzo atrakcyjna część miasta, skąd blisko do popularnych klubów, centrów handlowych, dyskotek i kin. Z drugiej zaś strony w odległości krótkiego spaceru leży przyjemna plaża St. George’s Bay, wzdłuż której można znaleźć doskonałe restauracje i bary.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, mieszkanie


EC English, St. Julians »

Szkoła położona jest w samym centrum St. Julian’s, dzięki czemu studenci mają w zasięgu ręki zarówno plażę, jak również sklepy, kawiarnie, puby
i dyskoteki. Szkoła zajmuje nowoczesny i komfortowo urządzony budynek. Na jego dachu zaprojektowano obszerny taras – ulubione miejsce spotkań studentów stwarzające cały szereg… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina


Executive Training Institute, St. Julians »

Cenrum językowe ETI Malta znajduje się w samym sercu St. Julians, w pobliżu licznych kawiarni, sklepów i najlepszych na Malcie restauracji. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych, klimatyzowanych salach wykładowych wyposażonych w doskonałe pomoce naukowe. Uczestnicy szkoleń spędzają wolny czas w przestronnym salonie studenckim, a do… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, mieszkanie