ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Program pozalekcyjny

Program pozalekcyjny oferowany w większości naszych ośrodków to naturalne uzupełnienie zajęć i jednocześnie doskonały sposób, aby swoją wiedzę utrwalić i sprawdzić w kontaktach z innymi uczestnikami kursu. To także świetna okazja, by poznać bliżej kraj, jego mieszkańców, ich tradycje i życie codzienne. To wreszcie czas na wypoczynek, nowe przyjaźnie i niezapomniane wrażenia.

wieczory w pubach lub restauracjach

Poznasz ciekawych ludzi i zawrzesz nowe znajomości niezależnie od tego czy pójdziesz z nami do wykwintnej restauracji we Francji, nadmorskiej tawerny w Hiszpanii czy też tradycyjnego pubu w Irlandii.

warsztaty tematyczne

Gwarantujemy świetną zabawę zarówno podczas własnoręcznego przygotowywania i pieczenia pizzy w Mediolanie, nauki flamenco w Maladze czy też malowania pejzaży w Prowansji.

wycieczki weekendowe

Pokażemy ci najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w okolicy, a profesjonalni przewodnicy zagwarantują niezapomniane wrażenia zarówno podczas zwiedzania wspaniałych zamków w Szkocji, wycieczki po malowniczych wioskach Toskanii czy też safari w Południowej Afryce.

wykłady i pokazy filmowe

Będziesz miał możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat kraju,gdzie odbywa się kurs: literatura, film, sztuka, historia, polityka to tylko niektóre z naszych propozycji.

zwiedzanie lokalnych atrakcji

Nie przeoczysz żadnego z ciekawych miejsc niezależnie czy to będzie - Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, Tate Gallery w Londynie, browary Guinessa w Dublinie, Zakazane Miasto w Pekinie czy też muzeum motoryzacji w Stuttgarcie.

sporty

Damy Ci szansę spróbowania czegoś nowego: jazdy na rowerze górskim po łagodnych wzgórzach Schwarzwaldu, nurkowania na bajecznie kolorowej rafie koralowej w Australii, żeglowania po błękitnych wodach u wybrzeży Malty, jazdy konnej po zielonych łąkach Irlandii, surfingu na falach Oceanu Spokojnego…