ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Pilgrims LTD., Pilgrims

Szkoła angielskiego Pilgirms

Szkoła Pilgrims mieści się w nowocześnie wyposażonym budynku w samym centrum Canterbury. Zajęcia odbywają się w wygodnych i jasnych salach lekcyjnych zapewniających doskonałe warunki do nauki języka. Do dyspozycji studentów jest pracownia komputerowa, salon studencki oraz centrum do indywidualnej nauki oferujące specjalistyczne oprogramowanie. Szkoła specjalizuje się w kursach biznesowych dla indywidualnych klientów oraz kursach grupowych dostosowanych do potrzeb danej grupy i przygotowanych przez profesjonalne grono lektorów. Kursy prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach równocześnie przez 3 lektorów. Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorskie programy nauczania i są stale udoskonalane tak, aby były jak najbardziej skuteczne i zbieżne z oczekiwaniami i wymaganiami studentów. Istotnym elementem nauki są wspólne posiłki wszystkich uczestników kursu i lektorów. Dają one okazję do nawiązywania nowych znajomości oraz doskonalenia języka w nieformalnych sytuacjach.
Uzupełnieniem nauki w szkole jest program zajęć pozalekcyjnych, który pozwala uczestnikom kursów na poznanie kultury i tradycji Wielkiej Brytanii. Obejmuje on między innymi: wspólne zwiedzanie miasta, wyjścia do muzeów oraz innych ciekawych miejsc, restauracji, pubów oraz zajęcia sportowe.

AkredytacjeBritish Council, EnglishUK,
Rok założenia
Wielkość szkołyLiczba studentów latem:
Liczba studentów w zimie:
Narodowość studentówPolska: 1%,
Wyposażenie szkoły
Język personelu

Kursy angielskiego w szkole Pilgirms

Zakwaterowanie dostępne w Pilgirms

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Home Stay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.
Opcja 2: Executive Host Families
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

Program pozalekcyjny w szkole językowej Pilgirms

Canterbury

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Canterbury »