ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

EC English, San Diego

Szkoła angielskiego EC English

Szkoła EC English San Diego znajduję się w pięknej dzielnicy La Jolla, znanej głównie jako elegancki kurort oraz siedziba uniwersytetu, instytutów naukowych i centrum finansowego. Ze szkoły szybko można dostać się na przepiękne plaże - wymarzone miejsce dla miłośników słonecznych kąpieli, jak również surferów. Zajęcia odbywają się w przestronnych i jasnych salach, a do dyspozycji studentów jest sala komputerowa z dostępem do Internetu oraz duży salon studencki, gdzie można zapoznać się z codzienną prasą, wypożyczyć książkę lub odpocząć w czasie przerw między zajęciami. Ponadto, szkoła posiada tarasy z widokami na ocean, które są wymarzonym miejscem do spotkań studentów w wolnych chwilach. Zatrudnieni w szkole lektorzy poza doskonałym przygotowaniem do nauczania i dużym doświadczeniem, potrafią także stworzyć przyjazną atmosferę niezbędną do efektywnej pracy na zajęciach. Wszystkie kursy prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, dzięki czemu nauka jest przyjemna i owocna. Studenci mają okazję doskonalić w praktyce zdobyte na kursach umiejętności podczas uczestnictwa w programie zajęć pozalekcyjnych organizowanym przez szkołę. Są to między innymi wspólne wyjścia do kina, restauracji, pubów, teatru czy na kręgle, zwiedzanie najciekawszych atrakcji miasta (np. Birch Aquarium) oraz weekendowe dalsze wycieczki (np. Los Angeles).

AkredytacjeACCET,
Rok założenia1992
Wielkość szkołyLiczba studentów latem:
Liczba studentów w zimie:
Narodowość studentów
Wyposażenie szkoły
Dni wolne2014-01-01, 2014-01-20, 2014-02-17, 2014-05-26, 2014-07-04, 2014-09-01, 2014-10-13, 2014-11-11, 2014-11-27, 2014-11-28, 2014-12-25, 2014-12-26, 2015-01-01,
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole EC English

angielski ogólny+biznesowy [ECD-GB]

Kurs języka ogólnego połączony z dodatkowymi zajęciami poświęconymi tematyce biznesowej.
Program kursu, obok doskonalenia języka ogólnego (wymowa, płynność i poprawność wypowiedzi), koncentruje się także na rozbudowie słownictwa biznesowego oraz ćwiczeniu praktycznych umiejętności związanym ze światem biznesu. Podczas… zobacz więcej »

Wielkość grupdo 10–12 osób
Wiek uczestników23+
Poziom zaawansowaniaB1–C2
Długość1–23 tygodni
Rozpoczęcie kursudowolny poniedziałek
2 tyg.3 tyg.4 tyg.6 tyg.8 tyg.10 tyg.12 tyg.waluta
kurs (20+10 godz./tyg.)990141018302670319039504710USD
zobacz szczegóły kursu »szczegółowy cennik »zarezerwuj ten kurs

Zakwaterowanie dostępne w EC English

akademik

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w akademiku. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka.

Opcja 1: 92Y Residence
Wielkość pokoju1, 2 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkanie
Internettak
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły25 min.
Opcja 2: New Yorker Residence
Wielkość pokoju1, 2 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły10 min.
Czas dojazdu do szkoły5 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBB, HB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły75 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
San Diego International Airport120 USD120 USD240 USD

Program pozalekcyjny w szkole językowej EC English

San Diego

San Diego położone jest w południowej Kalifornii nad Oceanem Spokojnym – zaledwie godzinę jazdy od granicy z Meksykiem. Panuje tu wspaniały śródziemnomorski klimat z ciepłymi, lecz nie upalnymi latami i łagodnymi zimami. Słońce, idealne warunki do surfowania, niesamowita sceneria, piękne plaże oraz dzielnice luksusowych sklepów to najważniejsze wizytówki San Diego. Miasto jest także znanym ośrodkiem uniwersyteckim, co nadaje mu wyjątkową atmosferę,
szczególnie docenianą przez młodych ludzi. Właśnie tutaj nakręcono ponad tysiąc amerykańskich filmów. Za plan filmowy najczęściej służą tutejsze urocze plaże, deptaki wzdłuż oceanu, malownicze wybrzeże, eleganckie hotele, zabytkowe dziewiętnastowieczne kamienice, port i centrum z wieżowcami.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w San Diego »

EC English – zdjęcia