ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

English Language Teaching Centre - University of Edinburgh, Edinburgh

Szkoła angielskiego University of Edinburgh

University of Edinburgh zlokalizowany jest w historycznej części starego miasta. Zajmuje on tradycyjny budynek, który zachowując swój urok został zmodernizowany i dopasowany do potrzeb nowoczesnej szkoły językowej. Uczestnicy kursów mają do dyspozycji multimedialne centrum nauki indywidualnej, gdzie mogą przy użyciu specjalistyczne go oprogramowania doskonalić umiejętności językowe. Dodatkowo studenci mogą korzystać z biblioteki, posiadającej bogaty zbiór podręczników, kompendiów gramatycznych oraz literatury, tak że w wersjach uproszczonych dostosowanych do różnych poziomów znajomości języka. Lektorzy uczący w University of Edinburgh poza doskonałym przygotowaniem do nauczania i dużym doświadczeniem, posiadają cenną umiejętność stwarzania przyjaznej atmosfery niezbędnej do efektywnej nauki. Metody nauczania wykorzystują najskuteczniejsze elementy różnych technik, ze szczególnym uwzględnieniem metody komunikacyjnej.
University of Edinburgh zapewnia swoim studentom bogaty program zajęć pozalekcyjnych, który jest naturalnym uzupełnieniem kursu. Daje on niepowtarzalną okazję do poznania Szkocji, a tak że doskonalenia w praktycznych sytuacjach umiejętności zdobytych na zajęciach. Program obejmuje między innymi: zwiedzanie Edynburga, warsztaty tańca szkockiego, wykłady na temat kultury Szkocji oraz wycieczki do najciekawszych miejsc w okolicy.

AkredytacjeBritish Council, EnglishUK,
Rok założenia1979
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 250
Liczba studentów w zimie: 70
Narodowość studentówPolska: 1%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 29%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 3%, Europa Wschodnia: 3%, Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia: 1%,
Wyposażenie szkołyInternet in the school, language learning computer room, self access facilities, cafe, Salon studencki bez TV,
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole University of Edinburgh

Zakwaterowanie dostępne w University of Edinburgh

akademik

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w akademiku. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka.

Opcja 1: Standard University Flat
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły5 min.
Czas dojazdu do szkoły5 min.
Opcja 2: Serviced University Flat
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBB
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły5 min.
Czas dojazdu do szkoły5 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Host Family
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBB, HB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły20 min.
Czas dojazdu do szkoły10 min.

Program pozalekcyjny w szkole językowej University of Edinburgh

Edynburg

Edynburg z pewnością jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miast świata. W samym jego środku, na szczycie urwistej góry, będącej wygasłym wulkanem wznosi się imponująca twierdza, będąca wizytówką Edynburga. Oddziela ona dwie zupełnie inne, lecz równie atrakcyjne części miasta: starą -średniowieczną i nową - gregoriańską. Edynburg to niewątpliwie miejsce dla lubiących wędrówki, zarówno po malowniczych wzgórzach wznoszących się w samym centrum, jak i po niezliczonej liczbie tradycyjnych pubów i wyśmienitych restauracji. Zaskakujące jest również to, jakie bogactwo wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych może zaoferować to stosunkowo niewielkie miasto - co roku w sierpniu cały Edynburg zmienia się w największy na świecie festiwal muzyki i teatru -The Edinburgh Festiwal.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Edynburg »