ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Humboldt-Institut e.V., Freudental

Szkoła niemieckiego Humboldt Institut

Freudental to ekskluzywny, kameralny ośrodek specjalizujący się wyłącznie w prowadzeniu intensywnych kursów dla kadry zarządzającej, zajęć indywidualnych oraz specjalistycznych kursów dla grup zamkniętych. Na terenie zamku prowadzone są zajęcia jak również mieszczą się tam pokoje, w których zakwaterowani są uczestnicy kursów. Wszystkie są wygodnie umeblowane i posiadają łazienki. Dodatkowo uczestnicy szkoleń mają do dyspozycji saunę oraz stylowy bar w piwnicach zamkowych, będący ulubionym miejscem wieczornych spotkań. Lektorzy prowadzący zajęcia to osoby z dużym doświadczeniem w pracy z managerami i ludźmi biznesu. Rozumieją oni dobrze potrzeby, wymagania i oczekiwania tej grupy klientów i opracowują programy nauczania tak, aby maksymalnie wykorzystać czas szkolenia. Istotnym elementem nauki są wspólne posiłki wszystkich uczestników kursów. Dają one okazję nawiązania nowych znajomości oraz doskonalenia języka w nieformalnych sytuacjach.

Akredytacje
Rok założenia
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 5
Liczba studentów w zimie: 2
Narodowość studentówPolska: 5%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 16%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 15%, Europa Wschodnia: 12%, Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia: 8%,
Wyposażenie szkoły
Język personelu

Kursy niemieckiego w szkole Humboldt Institut

Zakwaterowanie dostępne w Humboldt Institut

rezydencja

dla dzieci

Opcja 1: Residential
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieFB
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Zurich-Klofen70 EUR70 EUR140 EUR
Stuttgart Echterdingen125 EUR125 EUR250 EUR

Program pozalekcyjny w szkole językowej Humboldt Institut

Freudental

Freudental to uroczy barokowy zamek z końca siedemnastego wieku. Położony jest on u stóp Alp, nad malowniczym Jeziorem Bodeńskim. Życie toczy się tutaj swoim niespiesznym rytmem, a przybywający tu goście mogą rozkoszować się niezwykłą sielską atmosferą i pięknem przyrody. Okolica jest pełna świetnych terenów do spacerów, wypraw rowerowych i jazdy konnej. Blisko stąd także do słynnego zamku Neuschwanstein, uroczego miasta Konstancja, a także do licznych ośrodków narciarskich.

zobacz wszystkie szkoły niemieckiego w Freudental »