ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Australian College of English Sydney, Sydney

Szkoła angielskiego Navitas

Posiadamy trzy ośrodki w różnych rejonach tego fascynującego miasta, jakim jest Sydney.
Bondi Junction Campus mieści się w południowo- wschodniej części miasta w pobliżu słynnej z widoków i życia nocnego Bondi Beach.
Manly Campus zlokalizowany jest w turystycznym resorcie Manly, cieszącym się sławą najlepszego w Australii rejonu do uprawiania surfingu. Choć do centrum Sydney jest niespełna 15 minut jazdy autobusem, to panuje tu iście wakacyjna atmosfera. Szkoła zajmuje nowoczesny budynek, z którego okien rozpościera się widok na ocean.
Sydney City Campus zajmuje nowoczesny budynek, zaledwie pięć minut spacerem od słynnej opery oraz Harbour Bridge.
Zajęcia odbywają się w małych, międzynarodowych grupach. Dzięki temu na lekcjach panuje przyjacielska atmosfera, a lektorzy są w stanie traktować
każdego studenta indywidualnie. Podczas kursu wykorzystywane są liczne materiały autentyczne (książki, gazety, teksty piosenek, artykuły z prasy) jak
i multimedialne. Naszym priorytetem jest budowanie w studentach pewności siebie w komunikowaniu się po angielsku. Dlatego w czasie zajęć lektorzy
kładą szczególny nacisk na komunikację. Dyskusje, praca w parach, odgrywanie scenek i gry językowe stanowią stały element zajęć, który pozwala udoskonalić płynność wypowiedzi, poprawić akcent i wzbogacić słownictwo. Osoby planujące w przyszłości edukację na którejś z australijskich uczelni mogą skorzystać z porady rezydującego w szkole doradcy akademickiego.

AkredytacjeEnglish Australia, NEAS,
Rok założenia1981
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 250
Liczba studentów w zimie: 150
Narodowość studentówPolska: 1%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 20%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 15%, Europa Wschodnia: 12%,
Wyposażenie szkołybiblioteka, Internet in the school, self access facilities,
Dni wolne2014-01-01, 2014-01-27, 2014-04-18, 2014-04-21, 2014-04-25, 2014-06-09, 2014-10-06, 2014-12-25, 2014-12-26,
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole Navitas

angielski biznesowy [AUS-B]

In today’s global economy, English is essential for success in international business. Career-oriented students must be able to communicate confidently at all levels of business.

Our eight-week Business English course provides you with the English skills necessary for everyday communication in a professional context – from making… zobacz więcej »

Wielkość grupdo 10 osób
Wiek uczestników16+
Poziom zaawansowaniaC1–C2
Długość8 tygodni
Rozpoczęcie kursu2014-03-17, 2014-07-07, 2014-10-27
8 tyg.waluta
kurs (20+5 godz./tyg.)2745AUD
zobacz szczegóły kursu »szczegółowy cennik »zarezerwuj ten kurs

Zakwaterowanie dostępne w Navitas

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1, 2 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły40 min.
Czas dojazdu do szkoły25 min.
Opcja 2: Homestay under 18
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły40 min.
Czas dojazdu do szkoły25 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Sydney Airport140 AUD140 AUD280 AUD

Program pozalekcyjny w szkole językowej Navitas

Sydney

Sydney uchodzi za jedno z najbardziej spektakularnie położonych miast na świecie. Jego nowoczesna zabudowa otacza błękitne wody zatoki, pośrodku której wyrasta sławny budynek Opera House - symbol i duma miasta. Trochę w głębi wznosi się łuk drugiego z symboli Sydney - sławnego mostu Harbour Bridge. Wokół szklanych wieżowców dominujących w panoramie rozciągają się pełne zieleni niskie domki, których część pochodzi jeszcze z dziewiętnastego wieku. Do dłuższego pobytu zachęca nie tylko panujący tu przez cały rok łagodny klimat, lecz także ciekawa okolica i bogate życie kulturalne. Niezależnie od gustów, każdy może znaleźć coś dla siebie ? dla jednych będą to najwyższych lotów spektakle operowe, a dla innych bogate życie nocne dzielnicy Kings Cross. Miłośnicy aktywnego wypoczynku, a w szczególności surfingu i sportów wodnych, mają do dyspozycji dziesiątki kilometrów świetnych australijskich plaż. Miasto cieszy się reputacją jednego z najbezpieczniejszych na świecie, oferuje wysoki standard życia, czyste powietrze i ponad trzysta słonecznych dni w roku.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Sydney »

Navitas – zdjęcia