ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Kursy języka angielskiego

Wyjazd na kurs języka angielskiego za granicę to zdecydowanie więcej niż sama nauka w czasie zajęć. To także pełne zanurzenie w języku angielskim przez cały dzień. Dzięki temu otoczeniu językiem angielskim i braku możliwości rozmawiania po polsku, nauka angielskiego jest bardzo szybka i jest on używany w zupełnie swobodny i naturalny sposób. Warto także pamiętać, że zajęcia prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, zaś po południu oferowane są liczne możliwości zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają poznać kraj, jego mieszkańców i ciekawie spędzić czas.

Kursy języka niemieckiego

Wyjazd na kurs języka niemieckiego za granicę to zdecydowanie więcej niż sama nauka w czasie zajęć. To także pełne zanurzenie w języku niemieckim przez cały dzień. Dzięki temu otoczeniu językiem niemieckim i braku możliwości rozmawiania po polsku, nauka niemieckiego jest bardzo szybka i jest on używany w zupełnie swobodny i naturalny sposób. Warto także pamiętać, że zajęcia prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, zaś po południu oferowane są liczne możliwości zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają poznać kraj, jego mieszkańców i ciekawie spędzić czas.

Kursy języka hiszpańskiego

Wyjazd na kurs języka hiszpańskiego za granicę to zdecydowanie więcej niż sama nauka w czasie zajęć. To także pełne zanurzenie w języku hiszpańskim przez cały dzień. Dzięki temu otoczeniu językiem hiszpańskim i braku możliwości rozmawiania po polsku, nauka hiszpańskiego jest bardzo szybka i jest on używany w zupełnie swobodny i naturalny sposób. Warto także pamiętać, że zajęcia prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, zaś po południu oferowane są liczne możliwości zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają poznać kraj, jego mieszkańców i ciekawie spędzić czas.

Kursy języka francuskiego

Wyjazd na kurs języka francuskiego za granicę to zdecydowanie więcej niż sama nauka w czasie zajęć. To także pełne zanurzenie w języku francuskim przez cały dzień. Dzięki temu otoczeniu językiem francuskim i braku możliwości rozmawiania po polsku, nauka francuskiego jest bardzo szybka i jest on używany w zupełnie swobodny i naturalny sposób. Warto także pamiętać, że zajęcia prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, zaś po południu oferowane są liczne możliwości zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają poznać kraj, jego mieszkańców i ciekawie spędzić czas.

Kursy języka włoskiego

Wyjazd na kurs języka włoskiego za granicę to zdecydowanie więcej niż sama nauka w czasie zajęć. To także pełne zanurzenie w języku włoskim przez cały dzień. Dzięki temu otoczeniu językiem włoskim i braku możliwości rozmawiania po polsku, nauka włoskiego jest bardzo szybka i jest on używany w zupełnie swobodny i naturalny sposób. Warto także pamiętać, że zajęcia prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, zaś po południu oferowane są liczne możliwości zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają poznać kraj, jego mieszkańców i ciekawie spędzić czas.

Kursy innych języków

Wyjazd na kurs języka rosyjskiego, chińskiego czy portugalskiego za granicę to zdecydowanie więcej niż sama nauka w czasie zajęć. To także pełne zanurzenie w języku przez cały dzień. Dzięki temu otoczeniu językiem obcym i braku możliwości rozmawiania po polsku, nauka staje się bardzo szybka, zaś język jest używany w zupełnie swobodny i naturalny sposób. Warto także pamiętać, że zajęcia prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, zaś po południu oferowane są liczne możliwości zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają poznać kraj, jego mieszkańców i ciekawie spędzić czas.

Kursy języków obcych za granicą

Kursy językowe dla dorosłych doskonalące ogólną znajomość języków.

Photo Index 3

Oferty specjalne

W chwili obecnej nie są dostępne żadne oferty specjalne.

Photo Index 3

Oferty specjalne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów językowych za granicą dla dzieci w wieku od 7 do 18 lat

Photo Index 3

Oferty specjalne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów językowych za granicą dla dzieci w wieku od 7 do 18 lat

Szkola Języków Obcych GLOSSA oferuje bogaty wybór kursów językowych za granicą od 1997 roku. Nasza oferta należy do jednej z najszerszych w Polsce. Prowadzimy zarówno kursy językowe dla dorosłych, jak też językowe obozy dla dzieci i młodzieży. Posiadamy także duży wybór kursów językowych o profilu specjalistycznym dla ludzi biznesu, managerów, lekarzy, prawników oraz kursy językowe przygotowujące do egzaminów międzynarodowych. Prawie wszystkie z oferowanych przez nas zajęć językowych ma bardzo elastyczną formułę, ponieważ można je zacząć w każdy poniedziałek w ciągu roku, ich czas trwania może obejmować dowolną liczbę tygodni. Większość z oferowanych przez nas kursów językowych dostępna jest na różnych poziomach znajomości języka.

kursy języka angielskiegoAuckland, Barcelona, Bath, Bloxham, Boston, Bournemouth, Brighton, Brisbane, Bristol, Calgary, Cambridge, Canterbury , Chester, Chicago, Cobham, Cork, Dicker, Dublin, Eastbourne, Edynburg, Florencja, Fort Lauderdale, Galway, Glasgow, Gzira, Kapsztad, Keele, Kercem (Gozo), Lancing, Larnaka, Limassol, Liverpool, London, Londyn, Londyn Kingston, Los Angeles, Manchester, Marymount, Montreal, Moulton, Newcastle, Nicea, Northumberland, Norwich, Nowy Jork, Oxford, Portsmouth, Rabat, Radley, San Diego, San Francisco, Scarborough, Seattle, Shrewsbury, Sliema, St Paul's Bay, St. Julians, St. Paul's Bay, Swatar, Swieqi, Sydney, Toronto, Torquay, Valletta, Vancouver, Walencja, Winchester, Windlesham, Woldingham, Woodcote, Yorkkursy języka chiskiegoPekinkursy języka francuskiegoAnnecy, Antibes, Biarritz, Bordeaux, Cannes, Hyeres, Leysin, Lyon, Montpellier, Montreux, Nicea, Pary, Rouenkursy języka hiszpaskiegoAlicante, Barcelona, Bogota, Granada, Hawana, Madryt, Malaga, Marbella, Nerja, Playa del Carmen, Quito, Salamanka, San Sebastian, Santo Domingo de Heredia, Sewilla, Teneryfa, Walencjakursy języka niemieckiegoBerlin, Dsseldorf, Engelberg, Frankfurt, Freiburg, Hamburg, Heidelberg, Hchst im Odenwald, Kirchheim, Kolonia, Konstancja, Lehnin, Lindau, Lindenberg, Monachium, Norymberga, Oberwesel, Ratzenried, Regensburg, Reimlingen, Salzburg, Schmallenberg, Stuttgart, Wiede, Zurychkursy języka rosyjskiegoMoskwa, Ryga, Sankt Petersburgkursy języka woskiegoElba, Florencja, Lignano, Mediolan, Rimini, Rzym, Siena, Taormina, Wenecja