ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Stuttgart

kursy języka niemieckiego, Stuttgart, Niemcy

Otoczony łagodnymi wzgórzami, lasami i winnicami Stuttgart określany jest mianem najpiękniej położonego miasta w Niemczech. Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto go odwiedzić: różnorodność oferty kulturalnej, ciekawa architektura, interesujące muzea oraz liczne wystawy i targi odbywające się tu przez cały rok. Muzeum Narodowe szczyci się jedną z najbogatszych kolekcji Picassa, zaś Stuttgart Ballet i Międzynarodowa Akademia Bacha znane są miłośnikom muzyki i baletu na całym świecie.
Miasto może poszczycić się także dwoma doskonałymi muzeami motoryzacji: Muzeum Mercedes-Benz i Muzeum Porsche, gdzie pasjonaci samochodów mogą podziwiać historyczne modele tych marek i śledzić rozwój techniki w ciągu całego dwudziestego wieku.
Stuttgart słynie także z nocnego życia - bogactwa uroczych kafejek, zacisznych restauracji i tętniących życiem pubów i dyskotek. Kulinarne oblicze regionu najlepiej poznawać podczas odbywających się tu przez cały rok festiwali, a w szczególności festiwalu Weindorf, kiedy to można spróbować najlepszych miejscowych trunków i dowiedzieć się więcej o tradycyjnych sposobach ich wytwarzania.

dla kadry zarządzającej
KursyniemieckiegowAnglo-German Institute, Stuttgart»Check

Anglo-German Institute, Stuttgart

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Stuttgartu, w niewielkiej odległości od słynnego placu zamkowego i najdłuższej w mieście ulicy handlowej
Königstrasse. Nieopodal naszej siedziby studenci znajdą także liczne restauracje, oferujące dania z całego świata oraz kawiarnie i puby serwujące regionalne piwo.
Instytut mieści się w zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, która została zmodernizowana i dostosowana do potrzeb szkoły językowej. Sale lekcyjne są… »

Opcje zakwaterowania: rodzina

niemiecki dla kadry zarządzającej [AGI-Z]

Wielkość grupdo 2 (średnio 2) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność10×45 min/tydz.
20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
40×45 min/tydz.
Cena od530 EUR
zobacz szczegóły kursu »

niemiecki dla kadry zarządzającej [AGI-Z2]

Wielkość grupdo 3 (średnio 3) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność10×45 min/tydz.
20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
40×45 min/tydz.
Cena od450 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Stuttgart, Niemcy – zdjęcia