ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Sydney

kursy języka angielskiego, Sydney, Australia

Sydney uchodzi za jedno z najbardziej spektakularnie położonych miast na świecie. Jego nowoczesna zabudowa otacza błękitne wody zatoki, pośrodku której wyrasta sławny budynek Opera House - symbol i duma miasta. Trochę w głębi wznosi się łuk drugiego z symboli Sydney - sławnego mostu Harbour Bridge. Wokół szklanych wieżowców dominujących w panoramie rozciągają się pełne zieleni niskie domki, których część pochodzi jeszcze z dziewiętnastego wieku. Do dłuższego pobytu zachęca nie tylko panujący tu przez cały rok łagodny klimat, lecz także ciekawa okolica i bogate życie kulturalne. Niezależnie od gustów, każdy może znaleźć coś dla siebie ? dla jednych będą to najwyższych lotów spektakle operowe, a dla innych bogate życie nocne dzielnicy Kings Cross. Miłośnicy aktywnego wypoczynku, a w szczególności surfingu i sportów wodnych, mają do dyspozycji dziesiątki kilometrów świetnych australijskich plaż. Miasto cieszy się reputacją jednego z najbezpieczniejszych na świecie, oferuje wysoki standard życia, czyste powietrze i ponad trzysta słonecznych dni w roku.

biznesowybiznesowy+biznesowy
KursyangielskiegowNavitas, Sydney»Check

Navitas, Sydney

Posiadamy trzy ośrodki w różnych rejonach tego fascynującego miasta, jakim jest Sydney.
Bondi Junction Campus mieści się w południowo- wschodniej części miasta w pobliżu słynnej z widoków i życia nocnego Bondi Beach.
Manly Campus zlokalizowany jest w turystycznym resorcie Manly, cieszącym się sławą najlepszego w Australii rejonu do uprawiania surfingu. Choć do centrum Sydney jest niespełna 15 minut jazdy autobusem, to panuje tu iście wakacyjna atmosfera. Szkoła zajmuje… »

Opcje zakwaterowania: rodzina

angielski biznesowy [AUS-B]

Wielkość grupdo 15 (średnio 10) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20+5×60 min/tydz.
Cena od2745 AUD
zobacz szczegóły kursu »