ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Specjalistyczne szkolenia językowe

Galway

kursy języka angielskiego, Galway, Irlandia

Galway doskonale łączy w sobie cechy nowoczesnego, pełnego życia miasta z zaciszem i bezpieczeństwem małego miasteczka. Wzdłuż wąskich ulic w centrum stoją stylowe, ładnie ozdobione domy, w których mieści się cała masa tradycyjnych pubów, restauracji i sklepików. Wyłączone z ruchu kołowego uliczki stanowią ulubione miejsce zakupów i spotkań mieszkańców. Galway jest także ważnym ośrodkiem uniwersyteckim i to właśnie obecność studentów nadaje miastu pełną życia i energii atmosferę. Studiujący tu młodzi ludzie z całej Irlandii aktywnie uczestniczą w szeregu imprez kulturalnych, które odbywają się tutaj nieomal przez cały rok. Nie brak tu miejsc, gdzie można posłuchać doskonałej tradycyjnej muzyki lub poćwiczyć taniec celtycki albo obejrzeć świetny spektakl teatralny. Okolice Galway to najciekawszy rejon Irlandii. To właśnie tutaj znajdują się spektakularne klify Moher smagane wiatrami i potężnymi falami Atlantyku, zaś kilka kilometrów od brzegu leżą tajemnicze wyspy Aran, sprawiające wrażenie, jakby czas zatrzymał się tam przed wiekami.

dla kadry zarządzającej
KursyangielskiegowGalway Cultural Institute, Galway»Check

Galway Cultural Institute, Galway

Szkoła położona jest nad brzegiem Atlantyku, a z jej okien roztacza się wspaniały widok na ocean i odległe wzgórza wyspy Aran. W sąsiedztwie
znajdują się tereny zielone, idealne na poranny jogging wzdłuż plaży lub relaks po zajęciach. Zaledwie krótki spacer dzieli nas od ścisłego centrum Galway, gdzie można miło spędzić wieczór z przyjaciółmi, popijając lokalne piwo w jednym z licznych pubów.
Budynek szkoły został zaprojektowany i zbudowany specjalnie na… »

Opcje zakwaterowania: akademik, rodzina

angielski dla kadry zarządzającej [GCI-Z]

Wielkość grupdo 6 (średnio 5) osób
Wiek uczestników23+ lat
Intensywność26×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
Cena od1475 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Galway, Irlandia – zdjęcia